Hledejte nejlepší nabídky letenek

cesko hranice řecko

Řecko znovu zmírňuje podmínky pro vstup do země | Cestovinky

Pravidla pro cestování do oblíbené turistické destinace se včera (21. 6. 2021) opět zmírnila. Turistům cestujícím do Řecka bude nově stačit pouze negativní antigenní test.

Česko vyšle do Řecka kvůli běžencům osm policistů, jsou...

Na jihovýchodní hranici Evropské unie trvá napětí kvůli tisícům běženců, kteří se snaží dostat z Turecka do Řecka. Evropskou hranici teď všemi silami brání několik set řeckých policistů.

Řecko – Wikipedie

S antickým starověkým Řeckem nicméně Řecko moderní nemá bezprostřední vazbu, složité dějiny ji přetnuly, i etnicky prošlo území Řecka od starověku značným vývojem.

Státní hranice Česka – Wikipedie

Celková délka hranic České republiky činí 2 326 872 m a je osazena 38 660 hraničními znaky. Česko hraničí s těmito čtyřmi zeměmi:

Státní hranice Řecka – Wikipedie

Celková délka kontinentální státní hranice činí 1180,71 km, z čehož připadá 937,44 km na souš, 216,98 km na řeky a 26,29 km na jezera.

Česko-slovenská státní hranice – Wikipedie

Česko-slovenská státní hranice je státní hranice mezi Českem a Slovenskem. Má délku 251,763 km a je tak nejkratší hranicí Česka a třetí nejdelší hranicí Slovenska.

Na řecké hranici umírají západní hodnoty. Česko by snadno...

Nejde o to, nechat se „zaplavit muslimy“, „převálcovat“, jak býváme strašeni. Jde o to, zůstat lidmi. Nezradit z pohodlnosti to, na čem Západ stojí.

Česko nabízí pomoc Řecku při zvládání tlaku uprchlíků na...

Česká republika je podle vicepremiéra Hamáčka připravena Řecku pomoci finančně, humanitárně i poskytnutím policejních sil.

Řecko zastavilo na hranicích během jednoho dne téměř 10 tisíc...

Řecko od soboty zamezilo tomu, aby hranici z Turecka překročilo téměř 10 tisíc migrantů. Na řecké ostrovy v Egejském moři doplulo v neděli ráno přes 500 běženců, uvedla agentura Reuters.

Česká solidarita s Řeckem. Hasiči vezou čerpadla...

Česko poslalo v pátek Řecku elektrocentrály, čerpadla či stany a přikrývky za 2,5 milionu korun. Humanitární pomoc přepravují hasiči z Národní základny humanitární pomoci ve Zbirohu, uvedla mluvčí hasičů Nicole Studená.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky