Hledejte nejlepší nabídky letenek

dovolená liga hokej

ms hokej vstupenky

Zájezdy a vstupenky na MS v hokeji 2020. Rychle se blíží další MS v hokeji, tentokrát se odehraje ve Švýcarsku. Ani na tomto šampionátu nebude chybět náš Český tým, který bude odehrávat základní skupinu v Lausanne.

Krajská hokejová liga - Pardubický deník

Pardubicko – Krajská hokejová liga zahájila brankovými hody. Premiérové body vydřel po nájezdech nováček z Pardubic. Přitom prodloužení si zajistil trefou…

Liga juniorů | Český hokej

Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.

Liga dorostu | Český hokej

Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto...

autobusový zájezd ned hockey nymburk hokej 2 liga

Aeroklubústí N. L. - LKUL, info: 123,4 MHz, N 50º 41’ 59”, E0 13º 58’ 11”,. Podhoří 364/36, 400 10 Ústí n. L., tel. 475 600 551, e-mail: (Jiří Hurta) Právě probíhá zakladní plachtařský výcvik na školním kluzáku L-13 Blaník.

ms hokej 2020 vstupenky

Prodám vstupenky na KISS, 1.7.2020 - O2 Aréna, 2 ks vedle sebe, e-ticket, sektor 119, řada 12, sedadla 12 a 13. 2.590Kč x2 = 5180Kč.

hokej ll liga

Primera División (v překladu První liga), obecně známá také jako La Liga (pod sponzorským názvem jako La Liga Santander) je nejvyšší španělská fotbalová soutěž. Je pořádána pod hlavičkou Liga Nacional de Fútbol Profesional (LFP) stejně jako...

Z 1. ligy do repre? Mladíci Mory rušili dovolené, pomohl i...

Pohádkový příběh a motivace pro celou řadu hráčů. Pozvánku do reprezentace dostali také dva mladí útočníci Olomouce. Jan Bambula i Jakub Navrátil (na snímku) dokonce v uplynulé sezoně hráli pár zápasů v první lize.

Kategorie:Ligy ledního hokeje –

Zobrazuje se 16 podkategorií z celkového počtu 16 podkategorií v této kategorii.

Zájezdy na Evropskou ligu |

Zájezdy do Evropy za českými kluby v rámci Evropské Ligy.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky