Hledejte nejlepší nabídky letenek

dovolena ticket restaurant card

edenred ticket benefit card

Není povolen nákup kategorie Domácnost a zvířata u společností Benefit Plus, Sodexo, Edenred a Gallery Beta. Časté otázky k benefitům Proč jsou vlastně nutná omezení při platbách benefity?

ticket restaurant card penny market

Ticket Restaurant Card - elektronické stravenky Edenred Ticket Restaurant Card je elektronickou formou papírové stravenky.

edenred ticket card plus

Akceptujeme Gallery Beta od UpČeská republika, e-Ticket od Edenred, ePass a Flexipass Card od Sodexo, Benefity, a.s. a Benefit Plus a benefit Gusto Karta. Tento typ platby obvykle není možné využít na nákup letenek, či jiných samostatných...

Edenred Card | Stravenky a volnočasové benefity na jedné...

Seznamte se s nejchytřejší kartou Edenred Card. Stravenková a benefitní peněženka na jedné kartě přináší ještě více možností, jak zvýšit čistý příjem a spokojenost vašich zaměstnanců.

dovolená multi ticket

Na webu zadejtečástku, kterou chcete převést (u karty Ticket Restaurant Card je možné dobít 500 Kč denně), vyberete typ vaší karty a kliknete na tlačítko “Připsat kredity”. Poté budete automaticky přesměrováni na platební bránu, kde už...

Ticket Restaurant Card a Edenred Benefits Card už i v iPhonu...

Nejrozšířenější tuzemskou stravenkovou kartou Ticket Restaurant i benefitní kartou Edenred Benefits Card od teď zaplatíte i iPhonem! Od loňska je totéž možné i s telefony s operačním systémem Android.

ticket benefit card edenred

To vše s naší novou benefitní kartou - Edenred card. Spojuje volnočasovou kartu Edenred Benefits a stravenkovou kartu Ticket Restaurant. Umožňuje platbu pomocí Apple Pay a Google Pay.

Ticket Restaurant | Stravenková peněženka na Edenred Card...

Řekněte sbohem rozdělování obálek. Peněženka Ticket Restaurant ušetří čas i peníze vaší firmy.

ticket card pin

O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby. Jejich kombinací i nákupem on-line ušetříte. Navíc odměňujeme věrné zákazníky.

ticket restaurant e ticket compliments

Ticket Restaurant Ticket Service Ticket Čistý Ticket Compliments Ticket Restaurant Card Ticket Benefits: Ticket Multi Ticket Medica Ticket Academica Ticket Holiday Ticket SportKultura e-Ticket Platební brána Edenred Ticket Benefits Card...

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky