Hledejte nejlepší nabídky letenek

kghsz kréta

Kréta - mapy obecně | Řecko v detailech

Map Kréty existuje mnoho a mají různou kvalitu. Základní silniční síť je na všech mapách, v těch lepších (ROAD, IC), jsou velmi dobře vyznačené i nezpevněné cesty, cesty v horách a stezky pro pěší včetně E4.

Mapa Kréty

Pojedete-li myší přes mapu, nad některými místy se Vám může ukázat kurzor s ručičkou. Kliknutím se pak dostanete na informace o konkrétní lokalitě.

Amoudara | Kréta

Malé přímořské letovisko Ammoudara najdete u silnice mezi městy Agios Nikolaos a Sitia. Místní pláž je krásná, ale poměrně úzká a leží hned vedle dopravní tepny.

Ostrov Kréta

Na Krétě jsou recenzované zejména tyto hotely: Aparthotel Apollo, Armava, Atali Village, Cactus Beach, Corali Beach, Creta Mare, Dimico, El Greco, Eri Beach, Fereniki, Frangiskos, Gortyna, Lisa Mary, Magda, Maravel Land, Niko Elen, Oceanis...

Kréta | Brenna

Řecko - Kréta - V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od...

AutoWay Kréta - kontakt

KOntakt na půjčovnu AutoWay Kréta

Hotel Hersonissos Maris, Řecko Kréta - 7 398 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Hersonissos Maris, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Hersonissos Maris, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Hersonissos Maris na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Kréta je současně 5. největším ostrovem ve Středozemním moři. Na severním pobřeží je omývána Krétským mořem, na jihu pak mořem Libyjským.

Kréta informace pro turisty |

Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Kréta – Wikipedie

Kréta (též Candia, řecky Κρήτη, anglicky Crete) je největší řecký a celkově pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Zahrnuje více než 99 % rozlohy stejnojmenného kraje a nacházejí se na něm čtyři řecké regionální jednotky – Iraklio...

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky