Hledejte nejlepší nabídky letenek

kontroly madarsko chorvatsko

Chorvatsko: Systematické kontroly na vnějších schengenských...

‌Ministerstvo zahraničních věcí ČR upozorňuje české turisty, kteří budou cestovat do Chorvatska přes Slovinsko nebo Maďarsko, že v

Cestou do Chorvatska vás neminou kontroly na hranicích

Od 7. dubna 2017 na dobu neurčitou musejí všichni turisté mířící do Chorvatska počítat se zdržením na hranicích s Chorvatskem.

Cesta autem do Chorvatska 2022 |

Současné ceny pohonných hmot porovnáváme v grafech, které zachycují celou Českou republiku i Evropskou unii.

Haló noviny

Maďarsko dočasně obnoví kontroly na hranici se Slovinskem. Agentuře MTI to v sobotu řekl maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó.

Chorvatsko | CK Dezka

Dnem vstupu Chorvatska do EU 1. července 2013 byly zrušeny celní kontroly na státních hranicích se sousedními státy EU (Slovinsko, Maďarsko).

Chorvatsko EU - vstup Chorvatska do EU | Novalja

1. července 2013 se Chorvatsko stalo novým členským státem Evropské unie. Od tohoto data je cestování do Chorvatska s platným občanským průkazem ČR v souladu i s českým právním řádem.

Chorvatsko - Maďarsko – dálniční poplatky 2022

V Maďarsku je průjezd dálničních úseků a některých silnic zpoplatněn pomocí elektronické dálniční známky. Známka je povinná pro motocykly, osobní automobily, nákladní automobily do 3,5 t, karavany a autobusy.

Covidové kontroly značně prodlužují cestu na Jadran - Novinky...

Důkladně se vybavit patřičnými dokumenty a obrnit se trpělivostí. To je nejdůležitější rada pro turisty, kteří se už v těchto dnech vydávají k oblíbenému Jadranu. Kontroly na hranicích jsou důkladné, a jak se Právo přesvědčilo, optimální je...

Chorvatsko - hraniční kontroly v roce 2017 - Chorvatsko

Chorvatsko opět zavádí hraniční kontroly. Co to bude znamenat pro české turisty v letní sezóně 2017? Na co si dát pozor při cestě do Chorvatsko?

Hraniční kontroly značně zkomplikují cestu do Chorvatska

Slovinsko a Maďarsko se rozhodly na hranicích se zeměmi, které nejsou členy schengenského prostoru, provádět na vstupu i výstupu důkladné hraniční kontroly.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky