Hledejte nejlepší nabídky letenek

kurzy potapeni kamery chorvatsko

Potápění |

Chorvatsko - Aktuální informace pro cesty na chorvatské pobřeží Jadranu. ... PADI Open Water Diver, Adventure Open Water Diver, Rescue Diver). Speciální kurzy (Night Diver, Wreck Diver, Deep Diver, Navigation Diver) stojí od 1 300 kun. Vyšší stupně k

Kurzy potápění v Chorvatsku,potápění, kurzy potápění ...

Kurzy potápění v Chorvatsku,potápění, kurzy potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat Kurzy potápění v Chorvatsku, potápění, potápění Murter, kapitánské zkousky, rent a boat Chorvatsko tel.: +385 91 167 74 65 email:

Kontakt« Kurzy potápění

Toto slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv. Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.

Ceník - Kurzy potápění v chorvatsku Murter

Ceny Kurzů potápění; Junior Open Water Diver pro děti od 10 ti let (potápění na volné vodě do max.11 m) v ceně 5 lekcí teorie , 5 lekci praxe mělká voda , 4 ponory na otevřené vodě.Doba trvání max 1 týden.

Kurzy potápění a zkušební ponory po celé ČR jako zážitek ...

Ochutnávka potápění – jednorázový ponor s instruktorem, kurz potápění nebo potápění se žraloky v zahraničí. Nenechte ho přijít o parádní zážitek ve škole potápění. Kurzy potápění a zkušební ponory po celé ČR jako zážitek - 347 zážitků na

Potápění, kurzy potápění, škola potápění - ORCA DIVING

Kurz potápění AOWD nebo CMAS P2 23.1.2020 od 18:00 hod. v učebně ORCA. Všechny potápěče zveme na kurz AOWD nebo CMAS P2, který navazuje na kurz OWD nebo CMAS P1 a rozvíjí praktické, teoretické dovednosti a znalosti potápěče.Absolvováním získá potápěč

Kurzy potápění | Potápění v Chorvatsku . Deepsea

Veškeré kurzy potápění provádíme po celém území ČR a průběhu sezóny v Chorvatsku v našem potápěčském centru. Výcvik potápění provádíme v systému IANTD, což je jedna z největších celosvětových asociací sdružující jak rekreační, tak technické potápěče.

m.potapeni.net - Kurzy potápění Zlín

Kurz pro pokročilé AOWD - léto 2019 Rozšíření kvalifikace o hloubkové, navigační a noční potápění. Pro otrlé bude možnost dokončení kurzu v lomech v ČR, pro ostatní bude možnost dokončit o prodlouženém víkendu v Chorvatsku.

Potapěčské vybavení, kurzy potápění, eshop |

Potapěčské vybavení,škola a kurzy potápění, servis a eshop s potapěčskými potřebami a vybavením pro potápění. Přejít na hlavní obsah Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Hlavní - - Škola potápění Praha

Škola potápění nabízí potápěčský kurz, cesty za potápěním, servis a prodej potápěčské techniky. Kurzy potápění pro začátečníky a pokročilé potápěče. F.Pudil Praha +420 603 434 965 FB

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky