Hledejte nejlepší nabídky letenek

mallorca biskupská konference

Církev bratrská | Ekumenická rada církví a Česká biskupská...
Církev bratrská je protestantská, reformovaná a evangelikální církev, která vznikla roku 1882 sloučením Svobodné evangelické církve české a Svobodné reformované
Česká Biskupská Konference
Česká biskupská konference uplatňuje následující připomínky k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony: 1.
Česká biskupská konference -
Na email vám zašleme potvrzení o úspěšném odeslání vašeho dotazu. Odpověď na váš dotaz zašleme v co nejbližším termínu.
Biskupská konference Rakouska divestovala |
Rozhodnutí se týká všech investic Biskupské konference Rakouska, všech rakouských diecézí i všech jejích ostatních institucí.
Česká biskupská konference má nové logo -
Česká biskupská konference změnila k 7. 11. své oficiální logo. Cílem je sjednocení barevné identity a vytvoření grafického manuálu, který reflektuje potřeby dnešní doby.
Biskupská konference
, orgán římkatolické církve sdružující biskupy určitého území.
Česká biskupská konference | Témata
Česká biskupská konference (ČBK) je zřízená Apoštolským stolcem jako sbor římsko- a řeckokatolických biskupů České republiky.
Česká biskupská konference v Římě -
Česká biskupská konference rozhodla o zřízení tohoto institutu na posledním plenárním zasedání, které se konalo v Koclířově ve dnech 4. a 5.10.2005.
Česká biskupská konference –
Biskupské konference v jednotlivých evropských státech zastřešuje Rada evropských biskupských konferencí (CCEE). Členy České biskupské konference jsou diecézní biskupové obojího obřadu (latinského i byzantského) a jim naroveň postavení...
Česká biskupská konference - | Zprávy
Oficiální zpravodajský web Církve římskokatolické v ČR přináší aktuální zpravodajství z církevního prostředí doma i v zahraničí.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky