Hledejte nejlepší nabídky letenek

okruzni plavba chorvatsko sreser

Okružní plavba na jachtě je pro všechny námořníky – zkušené i začátečníky dosytosti poznáme různé zátoky, vesničky a města a přitom se vykoupeme, ideální rekreační dovolená. Poptejte svojí dovolenou ještě dnes !

6. den PLAVBA NA LODI 7. den DUBROVNIK (CHORVATSKO) Správnímu středisku oblasti Dubrovník-Neretva se přezdívá "Jadranská perla". Pravý klenot Dubrovníku – staré město – je zapsán ...

Navštivte s námi tento největší stát světa a dopřejte si neopakovatelný zážitek. Pojeďte s námi obdivovat pravoslavné chrámy ozdobené zlatem, zdejší kláštery, ale i moderní stavby.

OREBIČ Dalmácie Chorvatsko poloostrov Pelješac v Chorvatsku, Chorvatsko Orebič apartmány levné ubytování a dovolená v Chorvatsku apartmány v Chorvatsku moře počasí, soukromé ubytování Pelješac Orebic

Boutique plavby po moři pro náročné. Boutique plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města.

Plavba na cruisové lodi, která je současně plovoucím luxusním hotelem je přitom hodnotným zážitkem. Vybrat si můžete z řady atraktivních lokalit, pokud si nevíte rady s výběrem, rádi Vám poradíme. V naší nabídce jsou plavby s lodními společnostmi Cos

Plavby Dubrovník, Chorvatsko: Vložit do schránky Odebrat ze schránky. 14 denní plavba na lodi Norwegian Getaway . Norwegian Getaway - Itálie, Řecko, Chorvatsko, Černá Hora, Francie, ... (z Civitavecchie) 1 termín od 22. 11. 2020 .

Neznámá Malta. 15.3.2019 . Máte rádi Středomoří a nebaví vás už jezdit jen do Řecka nebo do Turecka. Už jste byli v Itálii i v Chorvatsku a chcete poznat něco víc?

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Největší výběr a nejlepší ceny právě nyní! Rezervujte svou plavbu do 18. 2. 2018 a získejte slevu za včasnou rezervaci nebo nápojový a internetový balíček zdarma! First minute rezervace plaveb od jara do podzimu v oblastech Středomoří, severní Evropy

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky