Hledejte nejlepší nabídky letenek

ostrava chorvatsko vlaku

- ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

před 11 hodinami Při požáru zemědělského objektu u Kladrub na Rokycansku zahynulo 300 chovných prasnic a 1300 selat. Deset hasičských jednotek zasahovalo 19. ledna 2020 před 23. hodinou u požáru zemědělského objektu u Kladrub na Rokycansku.

Vzdálenosti městy Česko (ČR), Evropě, Světa

Vzdálenosti mezi městy Česko (ČR), Evropě, Světa - km, silniční vzdálenosti, ukáže cestu na mapě, silničních vzdáleností letecké – Umístěný na Google Maps API

Mobilní web ČD

Informace o vlaku; Informace o stanici; Jízdenky a ČD Kredit; 3 Aktuáln ...

Tipsport | Největší komunita sázkařů

Sázejte online, sledujte zápasy na TV Tipsport, bavte se v diskuzním fóru nebo se inspirujte analýzami úspěšných sázkařů. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!

Plánovač tras •

Plánování trasy od umí naplánovat cestu autem, autobusem, vlakem, MHD, na kole i pěšky. Vyzkoušejte náš plánovač tras.

Doprava a platby |

ČESKÁ POŠTA – Balík Do balíkovny: Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Balíček bude doručen na vámi zvolenou poštu na specializovanou přepážku s rychlou obsluhou, kde si jej vyzvednete.

Střední průmyslová škola Otrokovice

Jsme moderní střední škola se špičkovým zázemím a důrazem na možnost budoucího uplatnění všech našich studentů. Naším cílem je vzdělávání žáků v technických a přírodovědných oborech zejména pro chemický a strojírenský průmysl či vědu a výzkum.

Levné ubytování a levná dovolená v ČR

VELKÁ MĚSTA ČR Praha a okolí Brno a okolí České Budějovice Kolín Mělník Ostrava Plzeňsko JIŽNÍ ČECHY Blanský les Český Krumlov Česká Kanada Lipno a okolí Novohradské hory Orlická přehrada Suchdolsko Týn nad Vltavou Třeboňsko a Táborsko Šumava a okolí

Nejpoužívanější mapový portál umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.

Zásahy | Česká republika | - ohnisko žhavých ...

Tři hasičské jednotky zasahovaly ve Všestarech u střetu vlaku a osobního automobilu Tři jednotky hasičů spěchaly 14. ledna 2020 v 9:48 k ohlášené železniční dopravní nehodě ve Všestarech, části Rosnice na Hradecku v úterý dopoledne.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky