Hledejte nejlepší nabídky letenek

portugalsko mysy průvodce na prodej

Maroko - Rabat - průvodce na

Maroko - Rabat: informace, průvodce, tipy a triky. Bab Oudaia - Výzdoba brány je založena na typicky islámském rytmu, který vytváří napětí mezi překypujícím rozpětím oblouků a těžkým ohraničujícím obdélníkem samotné brány.

Slovinsko - Savica - průvodce na

Že je dítě psychopat, lze zjistit už ve třech letech, vyplývá to z mezinárodní studie, která sledovala, jak děti reagují na různé výrazy obličeje a na neutrální či nepříjemné obrázky. Už velmi malé děti projevují bezcitné a emocí prosté reakce, které

Mali - průvodce na

Na této řece také leží hlavní město země, Bamako. Zde žije více jak desetina z celkových 10-ti milionů obyvatel Mali. Cestovatelé se často pozastavují nad tím, že Bamako vůbec nevypadá jako hlavní město tak chudé země, jakou Mali bezesporu je.

Chorvatsko - průvodce na

Chorvatsko: informace, průvodce, tipy a triky. Vítejte na komunitních stránkách o Chorvatsku! Najdete tu plno užitečných informací, které se Vám před cestou do Chorvatska budou hodit.

Kniha: Průvodce na cesty Madeira |

Průvodce přehledně a podrobně seznamuje s nejvýznamnějšími turistickými cíli tohoto portugalského ostrova. Čtenáři poskytuje ucelený přehled o tamní historii, přírodě a památkách, dále obsahuje řadu praktických rad pro turisty, včetně možností ubytov

Maďarsko - Fertöd - Fertőd - průvodce na

Aleš Háma: Nerad kluky trestám a řvu na ně. Manželka je přísnější „Nemám rád křik a konflikty a vždycky se všechno snažím vyřešit jakoukoli jinou cestou,“ říká herec, zpěvák, kytarista a moderátor Aleš Háma (46).

Indie -Ágra - průvodce na

Indie -Ágra: informace, průvodce, tipy a triky. Ágra leží v Utrapradéši. V 16. a 17. století byla hlavním sídlem mughalského císařského dvora. Přitahovala obchodníky a řemeslníky z všech koutů Indie, ale také Střední Asie a Persie.

Řecko - Acharavi - průvodce na

Řecko - Acharavi: informace, průvodce, tipy a triky. Toto letovisko naleznete na severu ostrova. Je to rušné městečko, do kterého jezdí zástupy zahraničních turistů a potkáte zde i spoustu Čechů.

Švédsko - Göteborg - průvodce na

Göteborg se nachází na jihozápadě Švédska a představuje krásnou symbiózu zábavy, kultury a přírody. Procházka po hlavní třídě Kungsportsavenyn, přirovnávané k pařížské Champs Elysées, vám dodá pocit velkolepé metropole, a až vás omrzí, schovejte se v

Vietnam - Da Lat - Da Lat - průvodce na

Na půdě zahrad určitě objevíte i několik opic v klecích. Bývají většinou podrážděné a špatně naladěné (ostatně není se co divit), takže se s nimi raději moc „nedružte“. U vstupní brány si můžete zakoupit kapraďové lodyhy „cu ly“, které se používají v

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky