Hledejte nejlepší nabídky letenek

rethymno sunsetřecko beach kréta

Hotel Rethymno Beach, Rethymnon (Rethymno), ostrov Kréta, Řecko

Poleťte s námi do hotelu Rethymno Beach v letovisku Rethymnon (Rethymno) na Krétě v Řecku a užijte si skvělou dovolenou u moře za atraktivní ceny.

Pláž Rethymno - ostrov Kréta

Krásná písečná pláž Rethymno leží v severní části řeckého ostrova Kréta, v těsné blízkosti stejnojmenného velkoměsta. Od hlavního města Heraklion (Iraklion) je vzdálena cca 81 km západním směrem.

Hotel Rethymno Beach - Kréta, Řecko - Dovolená | Cedok

Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.

Recenze hotelu Rethymno Palace Beach Hotel ***** - Kréta, Řecko...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Rethymno - Kréta -

Kraj Rethymno (Rethimno, Rethymnon, Réthymnon, Rhíthymnos) najdete mezi známějšími krétskými oblastmi Chania a Heraklion.

Hotel Rethymno Village, Řecko Kréta - 7 350 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Rethymno Village, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Rethymno Village, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Rethymno Village na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotel Rethymno Residence, Řecko Kréta - 9 000 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Rethymno Residence, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Rethymno Residence, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Rethymno Residence na největším online prodejci zájezdů v...

Harmony Rethymno Beach | EXIM Tours

Harmony Rethymno Beach - Písečno-oblázková pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 72 km z letiště, bar u bazénu

Hotel Rethymno Beach, Řecko Kréta - 15 549 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Rethymno Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Rethymno Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Rethymno Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotel Sunset Beach, Řecko Kréta - 7 129 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Sunset Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sunset Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sunset Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky