Hledejte nejlepší nabídky letenek

rhodos faliraki vrtulka tn cz

Rhodos Faliraki Řecko dovolená | - zájezdy...

Faliraki rušné letovisko na ostrově Rhodos. dovolená a zájezdy

Rhodos - Faliraki

Faliraki je vyhledáváno hlavně mladými turisty, kteří si užívají rušný noční život na místních diskotékách. Hlavně turisti z Anglie přirovnávají Faliraki ke španělské Ibize, která je proslulá pořádáním nočních parties.

Aquapark Faliraki - Rhodos |

Proč byste měli vidět Aquapark Faliraki na Rhodosu? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Aquapark Faliraki na Rhodosu.

Water Park Faliraki - Rhodos - CK Fischer

Tip na zaujímavé miesta v destinácii Rhodos. Popis atrakcie, vzdialenosť od rekreačného strediska, mapa, fotogaléria. Rezervujte si zájazd u CK Fischer.

Vodní park Faliraki - Tipy na výlet Rhodos

Water Park Faliraki je největším vodním parkem v Evropě a zároveň jediným na ostrově Rhodos. Aquapark Faliraki je místem plným zábavy a vodních atrakcí pro malé i velké návštěvníky a nachází se ve vzdálenosti asi 12 km od hlavního města...

Faliraki - Dovolená na ostrově Rhodos 2022 |

Faliraki - Dovolená na ostrově Rhodos 2022

Rhodos Faliraki, Řecko

Větší a živé přímořské letovisko Faliraki patří k nejoblíbenějším turistickým střediskům na ostrově Rhodos, krásné jsou zejména zdejší písčité pláže. Faliraki se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova, asi 15 km od hlavního města Rhodos...

Faliraki, Rhodos, Řecko eurovíkend letecky levně na

Faliraki, Rhodos, Řecko eurovíkend letecky a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Faliraki - Rhodos - Řecko - Odlety z Brna - Zájezdy a dovolená...

Zájezdy a dovolená od

Faliraki | Rhodos

Faliraki, to je slunce, moře, písečné pláže a noční život. Ještě v 70. letech minulého století to byla malá ospalá rybářská vesnice s několika málo obyvateli a kilometry dlouhými písečnými plážemi.

Záruka za nejlepší cenu

Nejkomplexnější online nabídka letů

Velké množství spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky